Zaproszenie dla miłośników biegania na XXI edycję Półmaratonu Hajnowskiego

Zaproszenie dla miłośników biegania na XXI edycję Półmaratonu Hajnowskiego

Organizatorzy XXI Półmaratonu Hajnowskiego z entuzjazmem zachęcają wszystkich zapalonych biegaczy do powrotu na utęsknione ścieżki hajnowskiej puszczy. Po rocznej przerwie, za niewiele ponad dwa tygodnie, biegacze będą mieli szansę znów stanąć na starcie.

Miłośnicy sportowej rywalizacji i pięknych krajobrazów Podlasia z nieukrywanym zadowoleniem oczekują na możliwość powrotu do rywalizacji w unikalnym otoczeniu. Radość ta jest tym większa, że po roku przerwy, 18 maja odbędzie się kolejna, już XXI edycja Półmaratonu Hajnowskiego.

Biegacze wystartują z linii startowej znajdującej się w sercu Białowieży, by stawić czoła wyzwaniu jakim jest pokonanie trasy prowadzącej przez idylliczne tereny Puszczy Białowieskiej. Organizatorzy obiecują uczestnikom nie tylko emocje związane z samym wydarzeniem sportowym, ale również mnóstwo dodatkowych atrakcji oraz ciekawy program towarzyszący.

Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy w amfiteatrze hajnowskim, uczestnicy udadzą się na honorowy start biegu. Każdy z nich otrzyma specjalny imienny numer startowy, a po dotarciu do mety zostanie nagrodzony unikalnym, drewnianym medalem upamiętniającym udział w tej wyjątkowej imprezie.

Po pokonaniu trasy półmaratonu uczestnicy będą mogli posilić się potrawami regionalnej kuchni podlaskiej oraz skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez Ośrodek Edukacji Leśnej Jagiellońskie. Dopełnieniem całości będzie muzyka w wykonaniu DJ Adama, która sprawi, że oprócz smaku Podlasia, uczestnicy będą mogli również poczuć jego rytm.