Hajnowski Dom Kultury zaprasza na wakacyjne poranki

Hajnowski Dom Kultury zaprasza na wakacyjne poranki

Pierwsze zajęcia już w czerwcu

Upragnione przez wielu młodych ludzi wakacje właśnie się rozpoczęły. Ostatnie dni czerwca są zazwyczaj pewnego rodzaju „dodatkiem”, dniami wolnymi, podczas których większość osób planujących wypoczynek finalizuje jego planowanie i wybiera się na wczasy, wycieczki, kolonie, a młodsze dzieci również na cieszące się nadal dużym zainteresowaniem półkolonie oraz różne zajęcia, proponowane przez miejscowe instytucje oświatowe i kulturalne.

Nie inaczej jest w Hajnówce. Hajnowski Dom Kultury zaprasza na wakacyjne poranki, ale to nie wszystko. Już w czerwcu odbywać się też będą inne zajęcia, atrakcyjne dla dzieci interesujących się różnymi aktywnościami. Pomiędzy wakacyjnymi wyjazdami można również atrakcyjnie spędzić czas w mieście.

Warto zapisać się na te zajęcia, które nas zainteresują, szczególnie, że pierwsze odbędą się już 28 czerwca. Cykl wydarzeń pod wspólnym hasłem „Dzień dobry wakacje!” zostanie zainaugurowany przed południem, w najbliższy wtorek.

Dzieci będą mogły grać w ulubione planszówki, bić rekordy z kołem hula-hop i uczestniczyć w zajęciach plastycznych. Kolejne spotkanie już następnego dnia – w ramach cyklu „Ciekawska Środa”. Młodzi uczestnicy programu będą mogli się zapoznać z kulisami pracy HDK.

Artystycznie i sportowo

Jak pokazuje doświadczenie – różnego rodzaju zajęcia plastyczne, zarówno podczas roku szkolnego, jak i w czasie ferii zimowych czy wakacji letnich – cieszą się zawsze największym zainteresowaniem dzieci.

Trudno się temu dziwić – są to zajęcia twórcze, w ramach których można się nauczyć korzystać z różnych technik, a efekty własnoręcznie wykonanych prac zawsze cieszą, czy będą one rysowane, malowane, wycinane, klejone itp.

W programie wakacyjnym Hajnowskiego Domu Kultury nie mogło więc zabraknąć takich dni jak np. „Kolorowy Czwartek”.

Ale to nie wszystko – przygotowano także cieszące się porównywalnym zainteresowaniem spotkania w rytm muzyki i zajęcia sportowe, w tym wyjątkowo atrakcyjne latem – gry i zabawy na basenie.

Szczegółowy  program wakacji z HDK znajdziesz na stronie internetowej placówki.

Nie masz jeszcze pomysłu na wakacje? Zobacz jak można sobie je udanie zorganizować.