Park Wodny w Hajnówce

Park Wodny w Hajnówce

Choć Hajnówka jest niewielką miejscowością, w okresie wakacyjnym pojawia się w jej pobliżu wielu turystów. W niewielkiej odległości od niej znajduje się bowiem Białowieski Park Narodowy, który jest znany w całej Europie. Dlatego też miasto prężnie się rozwija, oferując coraz to nowsze możliwości nie tylko swoim mieszkańcom, ale również turystom.

Aquapark zaprasza wszystkich

Chyba większość ludzi lubi korzystać z basenów i Aquaparków. Na mieszkańców i przyjezdnych do Hajnówki także czeka jeden z nich. Obiekt zlokalizowany jest niemal w centrum miejscowości. Oferuje wyśmienitą zabawę dla dzieci i dorosłych przez cały rok. Ceny nie są tu wygórowane, dlatego w niektórych miesiącach baseny przeżywają prawdziwe oblężenie. To obiekt nowoczesny, który powstał w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Zaprasza zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. W trakcie roku szkolnego mają miejsce tu zajęcia dla dzieciaków i młodzieży.

Jakie atrakcje zapewnia?

Przede wszystkim to profesjonalny basen sportowy, o długości 12,5, sześciu torach oraz krzesełkach dla publiczności. To właśnie na nim odbywają się wszelkiego rodzaju zawody pływackie – zarówno te amatorskie, jak i ligowe. Ponadto obiekt dysponuje również basenem rekreacyjnym z dwoma torami do nauki o długości 12,5 m. Ponadto właśnie w tym drugim basenie można oddawać się beztroskim zabawom dzięki niewielkiej zjeżdżalni dla dzieci, obecności przeciwprądów, podwodnego gejzera oraz kuli tworzącej sztuczne fale. Miłośnicy relaksu mogą w ramach pobytu skorzystać również z masaży masarzy ściennych i karku. Dodatkowo znajdują się tu morka i sucha sauna parowa, jacuzzi oraz zjeżdżalnia zewnętrzne o łącznej długości 132 m.

Warto również wiedzieć, iż w Aquaparku Hajnówka znajduje się Informacja Turystyczna  oraz sala fitness, oferująca różnorodne zajęcia dla zainteresowanych osób.  To miejsce zapewniające rodzinną rozrywkę głównie w czasie niepogody. Warto mieć je na uwadze będąc w okolicy.