Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce

Podczas uroczystego spotkania, które miało miejsce 5 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce, oficjalnie pożegnano nadkomisarza Adama Siegienia. Pełnił on funkcję komendanta tej jednostki przez cały rok. Nowym szefem hajnowskiej straży został natomiast nadkomisarz Przemysław Ciulkin.

Uroczystość pożegnania odbyła się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. Wzięło w niej udział wielu ważnych gości, w tym inspektor Jacek Tarnowski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku, Andrzej Skiepko – starosta hajnowski oraz burmistrz Hajnówki Jerzy Sirak. Byli również obecni przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, komendanci komend miejskich i powiatowych garnizonu podlaskiego, a także reprezentanci służb mundurowych i instytucji współpracujących z hajnowską policją. Na wydarzeniu pojawiła się również załoga hajnowskiej komendy.

Nadkomisarz Przemysław Ciulkin, który dotąd pełnił rolę I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce, został teraz powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego. To jemu przekazano obowiązki nadzoru nad hajnowską jednostką policji.