Hajnowski Dom Kultury zaprasza w maju. Będzie się działo!

Hajnowski Dom Kultury zaprasza w maju. Będzie się działo!

Maj to miesiąc którym Hajnowski w Domu Kultury będzie się działo bardzo wiele. Znajdziecie coś zarówno dla wielbicieli rękodzieła jak i dobrego filmu czy muzyki filmowej. Przez cały miesiąc będzie kontynuowana wystawa, która już teraz jest bardzo mocno oblegane przez mieszkańców.

12 maja w piątek o godzinie dwudziestej w amfiteatrze miejskim odbędzie się koncert plenerowy pt. Uczta Folklorystyczna. W środę, 17 maja w sali Kolumnowej odbędzie się konkurs piosenki białoruskiej. Dzień później, bo 18 maja, o godzinie dziewiątej w tym samym miejscu będzie Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

20 maja w sobotę o godzinie jedenastej na poddaszu odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku od czterech do sześciu lat. Tematem przewodnim będzie Dzień Kosmosu. Zarówno dwudziestego trzeciego jak i trzydziestego maja będzie można skorzystać z warsztatów Klubu Plastyka Start pod hasłem Woda i Niebo. Wielbicieli rękodzieła z pewnością ucieszy warsztat który odbędzie się 27 maja małej galerii na popularny temat, jaką ozdoby na ścianie. Warto dodać, że te ostatnie zajęcia tylko dla osób pełnoletnich.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń można uzyskać w sekretariacie hajnowskiego w Domu Kultury, a także na plakatach.