Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce rozpoczynają ostatnie 100 dni przed maturą

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce rozpoczynają ostatnie 100 dni przed maturą

Wczorajszy dzień był wyjątkowo ważny dla maturzystów z pięciu klas Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce, gdyż zgodnie z tradycją uczcili oni symboliczne rozpoczęcie ostatnich stu dni do matury. Początek obchodów oznajmił Polonez, w którym zaprezentowały się specjalnie wybrane pary. Oficjalnym otwarciem balu, wygłoszonymi podziękowaniami i życzeniami, rozpoczęła się noc pełna zabawy, która trwała aż do świtu.

Wyjątkowym elementem tego wieczoru był urokliwy wystój sali – stylowe dekoracje oraz setki delikatnie mrugających światełek doskonale komponowały się z eleganckimi strojami, makijażem i fryzurami młodzieży. Emocje były wyjątkowo mocne, szczególnie kiedy pary maturzystów wkroczyły na parkiet na pierwsze tańce. Wielu rodziców nie mogło powstrzymać łez wzruszenia.

Dyrektor Mirosława Szpilko podczas swojego przemówienia podziękowała uczniom za ich aktywne zaangażowanie w życie szkoły oraz za godne reprezentowanie placówki podczas różnorodnych uroczystości. Zaznaczyła jednocześnie, że matura to następne istotne wyzwanie, przed którym stoi młodzież i które powinna sprostać z jak najlepszymi wynikami.