Urząd Miasta zaprasza do wypełnienia ankiety. Pokaż co myślisz o działalności magistratu!

Urząd Miasta zaprasza do wypełnienia ankiety. Pokaż co myślisz o działalności magistratu!

Tylko do 30 kwietnia 2023 r. będzie można wypełnić ankiety satysfakcji mieszkańca. Inicjatywa ta ma na celu przekonanie się w jaki sposób mieszkańcy Hajnówki odbierają działalność magistratu. Z drugiej jednak strony, pozytywnie wpłynie na podnoszenie jakości usług świadczonych administracji lokalnej.

Już na początku warto wspomnieć, że ankieta ta ma charakter anonimowy. Jak w oficjalnym komunikacie mówił rzecznik prasowy urzędu miasta Hajnówka, ankieta pokazuje nie tylko całościowy obraz opinii mieszkańców na temat działań magistratu, ale też podpowie, gdzie musimy się zmienić, aby poziom jakości świadczonych usług był jeszcze wyższy.

Warto pamiętać, że ankieta będzie aktywna tylko do końca kwietnia 2023 r. Można ją wypełnić, wchodząc na stronę internetową urzędu miasta Hajnówka i klikając określony link. Nie trzeba dodawać, że ankieta jest w zupełności anonimowa i w żadnym stopniu nie wpłynie na odbiór mieszkańca przy załatwianiu konkretnych spraw administracyjnych w urzędzie. Istotne jest również to, że ankietę można wypełnić tylko raz. Dobra wiadomość jest taka, że obejmuje tylko pięć ekranów z pytaniami, na które można odpowiedzieć poprzez wybór jednej z sugerowanych odpowiedzi.